Bilgi & Destek:

Telefon 0535 455 18 62

E-Posta bilgi@ydweb.com.tr

Web TasarımWeb Tasarım & Geliştirme

YD Web Tasarım olarak 21 yıldır edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile bu sektörde yer almaktayız.

Kuruluşundan bu güne yılların tecrübesi, bilgi ve birikimiyle, uzman ekibimizle her boyutta web projesini hayata geçiririz. Web tasarımı, internet sitesi güncelleme ve geliştirme, e-ticaret web siteleri, arama motoru optimizasyonları, web barındırma (hosting) ve alan adı (domain) satışı, kurumsal ve kişisel e-posta hizmetleri konularında uzmanlık sunmaktayız. Kurumsal ve kişisel web siteleri Bunu yaparken pragmatik olarak ilerliyor, müşteri odaklı çalışmaya ve size yardımcı olacak ürünü çok kısa süre içinde teslim etmeye çalışırız.

Şirketiniz hakkında daha fazla görünürlük ve mükemmel bir izlenim sağlamak için modern web tasarımını kullanan deneyimli web tasarımcıları ve geliştiricilerinden oluşan bir ekibiz.

Kurumsal veya kişisel web sitesi tasarımı yaptırmak için daha fazla vakit kaybetmeyin. Bize her zaman ulaşabilir, detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Sunduğumuz Web Tasarım hizmetlerinden bazıları:

Sektörünüzün lideri olun. Rakiplerinizin önüne geçin. Çalışmalara Göz Atın

Çalışma SürecimizBaşarılı bir çalışma stratejisinin 3 temel unsuruna odaklanıyoruz.

tactic

1. Üretkenlik

Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çeken ve sunduğunuz ürünler veya hizmetlerle ilgilenmelerini sağlayan gösterişli, zengin içerikli ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlıyoruz.

crosshair

2. Hedefleme

İyi tasarlanmış web siteleriyle, çevrimiçi müşteriler bulmanızı, arama motorlarında bulunurluğunuzu arttırmayı ve işinizin büyümesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

algorithm

3. Optimizasyon

Destek ekibimiz ve tasarım uzmanlarımızla, maksimum verimliliğin elde edildiğinden emin olmak için dönüşüm durumunuzu her aşamada takip ederek gereken güncellemeleri yapıyoruz.

Daha Detaylı Bilgi ve Teklif Almak için Bize Ulaşın

Çalışmalarımızı İnceleyinWeb Tasarım Çalışmalarımızdan Bazıları

Sık Sorulan SorularYD Web Hizmetleri

Aşağıdaki bilgiler, sunduğumuz hizmetler hakkında hala sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamanıza yardımcı olabilir. En yaygın Web Hizmetlerinin SSS’lerinin yanıtlarını burada bulabilirsiniz.

Dijital yazılımlar söz konusu olduğunda, cevaplar bizde! Aşağıda, çeşitli kişiler, işletme sahipleri ve pazarlamacılar tarafından sıkça sorulan soruların bir listesi bulunmaktadır. Bu listeyi, müşterilerimiz tarafından bize sıkça sorulan sorular ile çevrimiçi ve sosyal medyada yaygın olarak sorulan sorulardan yola çıkarak derledik.

Size ve firmanıza parlak bir gelecek sağlayan, güvene ve şeffaflığa dayalı ortaklıklar kurarak son teknoloji web tasarım ve danışmanlık çözümleri geliştirmeyi seviyoruz.

Biz, web tasarım ve danışmanlık konusunda 21 yıllık tecrübeye sahibiz. Ana başlıklar olarak hizmetlerimiz; Web sitesi tasarımı, web site ara yüz güncelleme ve geliştirmeleri, e-ticaret site tasarımları, e-ticaret entegrasyonları, Google servisleri, SEO ve reklam çalışmaları, sosyal medya hizmetleri, seslendirme, kurumsal ve kişisel e-posta hizmetleri, WordPress, Joomla, Drupal, Opencart, Prestashop, Magento, WooCommerce gibi açık kaynaklı yazılımlar için kurulum, güncelleme, geliştirme işlemleridir.

0535 455 18 62 numaralı telefonlardan veya İletişim sayfamızdan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

En çok sorulan sorulara verdiğimiz yanıtlar. Bize bir soru sorun

  Sizi Arayalım

  Marka stratejisi bir dilek listesi değildir. Markanızın daha iyi bir versiyonuna giden yolu gösteren bir yol haritası, şirketinizi başarılı bir şekilde markalaştıran bir rehber.

  Ve sizi bilmiyoruz, ama yolculuğa başlamanın zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çünkü markanızın çok daha fazlası olabileceğini bildiğiniz zaman kaybedecek zaman yok.

  Markanızı olması gereken her şeye dönüştürmeye hazırsanız, bunu gerçekleştirmek için buradayız. Bir sandalye çekin, iletişime geçin ve marka dönüşümünüzü başlatalım.

  Not: Bilgileriniz, Gizlilik Politikamıza göre kesinlikle gizli tutulmaktadır.


  İşinizi Büyütmeye Hazır mısınız?

  En İyi Yazılım Çözümleriyle Müşterilerimizin Çıkarlarına En İyi Şekilde Hizmet Ediyoruz. Daha Fazlasını Bul

  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi veya teklif almak mı istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
   Bizimle Görüşün
   💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
   YD Web
   Merhaba!
   Size nasıl yardımcı olabiliriz?