Bilgi & Destek:

Telefon 0535 455 18 62

E-Posta bilgi@ydweb.com.tr

Yıllık Tecrübe
0 +
Web Sitesi
0 +
Mutlu Müşteri
0 +

YD Web HizmetleriWeb Tasarım'dan Daha Fazlası

Dijitalleşen çağımızda web sitelerinin önemi gittikçe artmaktadır. Şirketlerin internet mecrasında yer alması artık kaçınılmazdır. Bir web sitesi, şirket veya ürünlerin tanıtımının yanında yeni müşteriler ve yeni işler demektir.

YD Web olarak 21 yıldır edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile bu sektörde yer almaktayız.

Yetenekli ekibimizle her boyut ve özellikte web projesini hayata geçiririz. Yeni bir web sitesi tasarımı, var olan web sitesi güncelleme ve geliştirme, e-ticaret alışveriş siteleri, arama motoru optimizasyonları, web barındırma (hosting) ve alan adı (domain) satışı, kurumsal ve kişisel e-posta, Google ile tam entegre, Seslendirme, Sosyal Medya hizmetleri konularında uzmanlığa sahibiz.

Tüm bu hizmetleri sunarken pragmatik olarak ilerliyor, müşteri odaklı çalışmaya ve size yardımcı olacak ürünü en kısa sürede teslim etmeye çalışırız.

Şirketiniz hakkında daha fazla bilinirlik, görünürlük ve harika bir izlenim sağlamak için modern web tasarımını kullanan deneyimli web tasarımcıları ve geliştiricilerinden oluşan bir ekibiz.

Modern web tasarımı benzersizdir ve benzersiz olmalıdır. Bir web sitesini her zaman bireysel hedef gruba ve sektöre göre uyarlarız. Detaylı bir analiz, tasarım öncesindeki aşamada basitçe gözden kaçabilecek olasılıkları ve fırsatları belirlememize yardımcı olur.

Dijitalleşmenin olanaklarını kendiniz için kullanmanızda ve web projenizi kalıcı bir başarıya dönüştürmenizde size destek oluruz.

Ortaklığa ve uzun vadeli işbirliğine büyük önem veririz. Müşterilerimizin başarısı ve memnuniyeti önceliğimizdir. Bu nedenle, her müşteri projesine kendi projemizmiş gibi özveri ve tutkuyla yaklaşırız.

Uzmanlık ve güvenilirlik bizim için doğaldır. Güçlü yönlerimizden biri müşterilerimizle yoğun işbirliğimizdir. Gereksinimlerinize ve bütçenize göre uyarlanmış özel tavsiye ve dikkatli planlama, mümkün olan en yüksek memnuniyetinize yol açar. Projelerinizi her zaman kısa sürede ve zamanında uygularız.

Misyonumuz, zor sorunları en iyi teknikler ve yenilikçi yöntemlerle çözmektir. Bunun için buradayız, bizi çeken ve motive eden şey de tam olarak budur.

Vizyonumuz, tıpkı nilüfer çiçekleriyle dolu bir gölet gibi uyum ve mükemmelliği gösteren dahice işlere imza atmak ve üretmektir.

Videoyu Oynat

Profesyonel Bireysel ve Kurumsal Web Tasarım Çözümleriyle Müşterilerimize En İyi Şekilde Hizmet Veriyoruz. Hizmetlerimize Göz Atın

Neden YD Web?Bizi, Sizin İçin En İyi Seçenek Yapan 3 Etken.

privacy policy

Önce Müşterimiz

Önce müşterimizin iş hedeflerini anlamaya çalışıyoruz. Daha sonra bu hedefler müşterimizin memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirilir.

network

Yetenekli Ekip

Yetenekleri, sektörde geçirdikleri yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile birleşmiş, çözümcü ve alanında uzman ekibimiz hep yanınızdadır.

lifering

Kaliteli Destek

Yapılan işin sonuçlandırılıp tesliminden sonra bile ihtiyaç duyduğunuz her şart ve vakitte eşsiz destek hizmetimizden yararlanırsınız.

Sonuç odaklı ve uzman bir web yazılım şirketiyle çalışmak için hâlâ geç değil. Bizi Arayın

İşinizi Büyütmeye Hazır mısınız?

En İyi Yazılım Çözümleriyle Müşterilerimizin Çıkarlarına En İyi Şekilde Hizmet Ediyoruz. Daha Fazlasını Bul

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi veya teklif almak mı istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
    Bizimle Görüşün
    💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
    YD Web
    Merhaba!
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?